| andreeadag a întrebat:

Va rog sa mi recomandati o carte buna ce merita a fi citita si care sa lase "un gust" de recitire!

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Andreea, sunt si eu de acord cu ce ti-a spus tapeee(inclusiv cu romanul pe care ti l-a recomandat).Dar pentru ca trebuie sa spun si eu o carte, o sa optez pentru Dostoievski-Crima si pedeapsa.

6 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Depinde ce gen iti place. Degeaba iti pot recomanda eu un roman politist daca tie iti plac sf-urile(de exemplu).
Franz Kafka - Procesul

| IloveDamon a răspuns:

Invitatia la vals de Mihail Drumes

| ๓คгเคภค a răspuns:

Romanul :Tema pentru acasa.(N. DABIJA)
Daca-l citesti sigur il vei mai citi.E foarte interesant...

| bolsevic a răspuns:

Gelul naum zenobia

| AMM97 a răspuns:

Andreea, depinde ce fel de roman iti place si ce varsta ai. Eu iti recomand Zece negri mititei de Agatha Christie ca roman politist. Sper ca iti va placea. Spor la citit.

| blomik03 a răspuns:

Zori de zi? :d