| Grigoo a întrebat:

As dori sa-mi recomandati o carte pentru adolescenti fooooarte bune si care merita citita! mesci!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

The Vapires Diaries si Twilight.
Aman2 cartile contin : romantism, aventura, putin actiune, ceva drama, fantezie, S.F.(deoarece sunt cu vampiri) etc.

Sper ca te-am ajutat. :d

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea, nu iti spun nimic cauta numai si o sa vezi ce frumoasa e big grin funda?tongue

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! o carte draguta(de fapt 3) ar fi cronicile lumii de margine.sunt 3 carti, adica 3 voplume.eu le-am citit si sunt deosebite!

| Roberta a răspuns:

"Romanul adolescentului miop" de Mircea Eliade