| User3110 a întrebat:

Va salut! Am o problema la liceul la care învăț. Unei colege i s-a incheiat media de catre doamna dirigintă cu un punct in plus la materia dumneaei. Matematic iesea 7, 37 si i-a încheiat 8. Astfel de nedreptăți sunt des întâlnite la noi si m-am saturat. Unde pot semnala problema? Va mulțumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Faci pariu că i-a mai pus o notă și intre timp media îi iese "pe bune" opt?

| Bizon95 a răspuns:

SA MOARA CAPRA VECINULUI
parca am fi in rrrominica... aaaa, nuuuu, chiar suntem

| Yurisa a răspuns:

Da nu mai bime iti vezi de treaba ta? Gandeste-te la ce note ai tu, nu ce note au altii. Nimanui nu ii pasa notele din liceu

| Mandeliu a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta bre, valeu muriti la un punct, mama lui de punct ca nu o scoate acum presedinte si pe tine nu.