| PopescuNinel a întrebat:

Va salut, as vrea sa știu și eu când se fac înscrierile pentru facultatea de geografia din București și ce pași ar trebui făcuți.
Menționez ca am 30 de ani și în ultimii 10 ani am lucrat în Marea Britanie, însă mi-a ajuns!
Eu am o pasiune pentru geografie și as vrea sa devin profesor

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
De obicei inscrierile la facultate se fac la mijlocul lunii iulie si inceputul lunii septembrie.
Fiecare facultate din orice oras are un calendar diferit asa ca uita-te pe programul fiecarei facultati.