| CatalyN4 a întrebat:

Va urez succes tuturor care dati maine examenul si sa ne pice subiecte cat mai usoare :X

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Multumesc,mult succes si tie! Doamne, ajuta!

| Elena97M a răspuns:

Asta sper si eu happy noroc sa fie.

| MadalinaDaiana a răspuns:

Mersi :*
Bafta :*
Unde il dai?

| CatalyN4 explică (pentru MadalinaDaiana):

Liceul in care il dau?

| Catalin970 a răspuns:

Ce sa zic...multa bafta si mai ales sa fie un subiect usor! Si eu vreau sa imi testez nivelul dar mai bine o fac cand nu sunt taxat cu admiterea la liceu daca uit o virgula asa ca:Mult succes!

| dragos9234 a răspuns:

Sper ca examenul sa fie cat mai greu pentru a pute sa va vedeti adevaratul nivel.

| Xbam a răspuns (pentru dragos9234):

Normal ca iti doresti sa fie cat mai greu examenul nostru ca tu nici nu il dai, dar daca l-ai da oricum ai lua o nota mica.Ai greseli mari de gramatica.

| CatalyN4 explică (pentru dragos9234):

Dati peste gura!

| dragos9234 a răspuns (pentru Xbam):

Nu cred ca este problema ta ca eu as lua o nota mica asa cum nu este nici problema mea daca tu vei lua o nota mica.

| VanHelsinG007 a răspuns:

Nu va speriati...o sa fie mai usor decat vi se pare...asa imi faceam si eu griji anul trecut

| steffyboy a răspuns:

Bafta si tie!

| CatalyN4 explică:

A fost supeeeeeeeeer usoooor:X:X:X:X:X

| MadalinaDaiana a răspuns (pentru CatalyN4):

Da`:X:X

| CatalyN4 explică (pentru MadalinaDaiana):

Sti vreun site unde scrie rezolvarile? vreau sa ma corectez. dau FUNDA!:d

| xAkira a răspuns:

Succes si tie love struck si tuturor care o sa iti mai vada urarile laughing

| Anna9 a răspuns:

Bafta si tie :X