| Deeza a întrebat:

Veste proasta pentru elevi:((Ati auzit? Cica se amana vacanta :(( Nu mai pot de nervi X-(:(( http://www.vacanta-amanata.tk/. Si de cand o asteptam...:(

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

A fost faina farsa prima dată... da a 15975, 79 oară e deja plictisitoare straight face

| OanaG a răspuns:

Cand am citit imi cantau draciilaughing), am luat teapa big grinlaughing

| T!mea a răspuns:

E 1 aprilie nu am uitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vacanta de 2 zile nu mai fac scoala calumea si maine nici ca merg la scoala ca nu vine nimeni crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam asta. Eu eram langa Boc cand a dat legeabatting eyelashes.