| cnvv a întrebat:

Verile trecute, intr-adevar, era cald, dar parca acum e prea cald!
De ce?

7 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Incalzirea globala, vine sfarsitul lumii etc etc

| alinadianaaa a răspuns:

Verile au devenit asa tropicale din cauza topirii calotelor polare.Este un fenomen ingrijorator in in toata lumea, dar din pacate nimeni nu incearca sa faca ceva, toti asteapta sa cada ceva din cer.

| Pabibabum09 a răspuns:

Încălzirea globală este de vina. sad

| Sociopatul a răspuns:

E posibil ca in viitor sa vezi doar oameni inchisi la culoare.

| 1918 a răspuns:

Din cauza incalzirii globale.
O sa fie din ce in ce mai rau

| JoleneSth20 a răspuns:

Cred că datorită încălzirii globale. Nu aţi observat și voi toate aceste schimbări climatice? Nu mai e ca înainte. Când era iarnă, iarnă să fie. Nu să ne trezim cu ninsori in mijlocul lui aprilie, cum s-a și întâmplat anul acesta.
Poluarea, toate aceste elemente toxice din aer, distrugerea naturii de către oameni, toate duc la aceste schimbări majore.