| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati furat vreodata din magazin? Eu da, anul asta. Am furat o sticla de suc. Era un magazin cu frigider afara, si am apucat repede o sticla si am fugit. Imi pare rau ca am facut chestia asta, nu stiu ce era cu mine.

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu,și nici nu o voi face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am furat, de ce ai făcut asta, nu aveai bani de suc? Nu ar trebui sa furi nimic, o sa te înveți cu înșelatul!

| frenkie a răspuns:

Am furat odată o macaroană când vânzătoarea plecase în camera alăturată să-mi aducă restul de bani...
M-am simțit de parcă am dat cea mai mare spargere din câte există xD (vă dați seama, o macaroană, mare pagubă ce-i făcusem doamnei c-o furasem) Nici eu nu știu ce era cu mine xD