| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a întrebat:

Voi aveti profesori care va vor trece notele in catalog de la testele initiale cu toate ce ministerul educatiei a spus ca nu se vor trece? Vreau cat mai multe raspunsuri, folositoare!

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu au voie, şi punct. Dacă fac asta, sabotează Ministerul Educaţiei şi li se poate atrage atenţia pentru fapta făcută.

| tenshi261 a răspuns:

Nu,nu se vor trece.Dar ai mai mare grija pentru ca daca iei nota mica atunci respectivul profesor isi va face o idee "gresita" despre tine si va fi cam greu sai castigi increderea pe parcursul anilor.
Funda plss

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Profa mea de info a zis ca doar daca vrem ni le trece.

| alexralu34 a răspuns:

Pai profesori mei au zis ca nu, dar nu stiu, cine stie daca vor sa le treaca?

| AndreeaMabel a răspuns:

Nu,nu am asa profesori "neascultatori" care sa incalce noua lege a Ministerului si chiar nu au voie sa treaca notele, chiar daca iei 2 sau chiar daca iei 10

| SVD a răspuns:

Pai majoritatea zic ca nu se trec, insa domnul de istorie ne- tot speriat ca ni le trece sa ca avem note sub 5. Oricum, cred ca face asta doar ca sa ne sperie!