| mihaitza93 a întrebat:

Voi cum organizati ziua indragostitilor in scoala voastra? ce activitati faceti?

2 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Niciuna, doar stim de ea si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mihaita! eu incerc sa organizez ceva frumos pentru aceasta zi in care vreau sa-i includ mai mult pe domnii profesori:intrebari prin care sa-si reaminteasca prima iubire, cadoul cel mai frumos primit, cum vede fiecare iubirea..., colaj de melodii mai vechi despre iubire, scenete din literatura romana si universala, dans, cateva legende despre aceasta sarbatoare, concurs: tombola-cele mai frumoase 3 dedicatii de dragoste ale elevilor, cu premii. Sper sa-ti ajute!