| AvalohAlyn a întrebat:

Voi cum va simtiti in general, la scoala/liceu/facultate? Va place/va displace/va plictiseste/va enerveaza/va captiveaza/va intereseaza etc?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Eu sunt la liceu.
In general imi place, sunt o persoana care se plictiseste repede daca nu are activitate asa ca scoala reprezinta mai mult un hobby pentru mine. Pe scurt, fara ea m-as plictisi de moarte.

Ce imi displace la ea?
Pai imi displac profesorii lingusitori, care se dau pe langa tine intrucat ai invatat foarte mult singur sau cu un alt profesor iar ei vor sa te trimita la olimpiade ca sa culeaga laurii.
Imi displac profesorii care exagereaza si care pun la suflet/se enerveaza atunci cand vreun elev nu ii asculta. Este doar parerea mea... daca un elev nu te asculta ar trebui sa-i dai 2 si sa nu pui la suflet toate prostiile.

Ma plictisesc la scoala atunci cand sunt ascultati colegii...pur si simplu ma plictisesc de moarte intrucat lectiile le stiu de obicei, nu aud nimic nou, pur si simplu ma uit in gol si ascult ce spune colegul. Mi se pare foarte plictisitor.

Imi place foarte mult sa observ comportamentul profesorilor si chiar cel al colegilor in diverse situatii. Consider ca fiecare profesor/coleg este unic in felul sau.

Ma enervez atunci cand vad prosti care vin doar asa, ca sa se dea mari ca sunt la un liceu bun si atat...ma enervez cand vad gesturi indecente pe culoare *asta e la ordinea zilei*. Okay man, inteleg, ai girlfriend dar macar du-te si fa asta altundeva. Colegii ma enerveaza in general intrucat au acel fel al lor de a fi...

Cam atat ar fi fost de spus. Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place, urasc sa fiu inconjurata de oameni, mai ales de idioti. Profesorii sunt ok dar majoritatea sunt slabi, se lasa calcati in picioare de elevi si le mai si dau note pe care nu le merita. Bancheturile, balurile sunt niste prostii, nu ar trebui sa existe asa ceva. Poate daca scoala ar fi mai serioasa, mi-as da si eu silinta.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Imi place la liceu, am aproape toti profesorii super de treaba, intelegatori, exigenti atunci cand trebuie, pot comunica cu ei si alte chestii in afara de ce se face la o ora obisnuita.

| KatPetrova a răspuns:

Imi place liceul si iubesc majoritatea orelor, imi ador colegii...