| Vladimirnicolaimihail779990 a întrebat:

Voi puteți învăța dacă utilizați telefonul? Ce soluții folosiți pentru a nu fi atrași de rețele sociale?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste telefon cu butoane, doar pentru convorbiri (voce).
Pentru internet, filme, jocuri, etc. poti folosi un calculator.
In timpul castigat poti invata, pentru a-ti intemeia viitorul!

| darrio2007 a răspuns:

Il predai mamei.

| sabin89 a răspuns:

Ideea cu vibrații și altă cameră cred că e cea mai bună.

| Simpatic a răspuns:

Recomand sa folosesti metoda >" lasa telefonul pe vibratii in alta camera", vezi daca ajuta!winking

| ioana748 a răspuns:

Pai, iti organizezi timpul in funcție de prioritati.
Rețelele sociale nu pleaca nicaieri.
Intai inveti si apoi faci ce doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ai conturi pe rețelele de socializare. Cea mai bună soluție.