| anonim_4396 a întrebat:

Voi va cumparati manualele scolare sau le primiti gratis? Cat costa? Cumparati noi sau deja folosite?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Le primeam, cumparam doar culegeri.

| cosmin1324 a răspuns:

Le primesti

| KaanNoah a răspuns:

Eu primesc toate manualele gratis. Sunt unii profesori care ne cam obliga sa cumpărăm alte manuale mai bune sau culegeri, pe care le poti cumpara noi de pe internet sau le poti lua mai ieftin de la prieteni, deja folosite

| RAY a răspuns (pentru KaanNoah):

In ce clasa esti?

| KaanNoah a răspuns (pentru RAY):

Trec clasa a 11-a, dar mereu a fost la fel. Adică raspunsul pe care ti l oferii, a fost valabil pentru toți anii mei de scoala

| RAY a răspuns (pentru KaanNoah):

O buna prietena mi-a spus ca nu, ca le cumpara

| KaanNoah a răspuns (pentru RAY):

Probabil depinde de scoala sau de oras