| Bărsoianu_Dănuț_1961 a întrebat:

Vreau lista cu elevii admisi la liceul sanitar anul 1983

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la liceul respectiv si te vor ajuta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

100% o s-o afli pe net. Chiar s-au gandit aia de la Licee ca n-au altceva de facut decat sa scotooceasca prin arhica si sa le scaneze. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista, la secretariatul liceului, sau in arhivele liceului respectiv.

| ziftode a răspuns:

Eu simt ca tu vrei asta on-line, nu sa te duci fizic la liceu (unde or sa te intrebe dedulce, de ce o vrei? adica de ce s-ar chinui sa se duca sa dezgroape prin arhiva care s-ar putea sa nu mai existe, dupa 35 de ani)

asa ca te intreb pe tine: chiar crezi ca cineva a investit bani (persoana care le introduce, serviciu de hosting, software, etc.) si efort in a trece on-line asa ceva?!? vechi si neimportant!

| JackR a răspuns:

Foaia matricola a lui Nicolae Balcescu nu-ti trebuie? Ca tot ma duc sa sap in arhive pentru tine si ma gandeam sa nu fac doua drumuri!