| Pucca_5593 a întrebat:

Vreau sa citesc ceva chiar interesant thinking pe net. spuneti-mi si mie daca ati citit ceva si chiar a fost interesant happy

5 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Harry Potter- toate volumele.
Cronicile din Narnia-toate volumele.
Jurnalele vampirilor-vol 1-6.
Te sfatuiesc sa iei la mana si fan-ficurile. Eu una, am gasit o multime de oameni talentati pe wordpress si nu numai.

| MadaxElena a răspuns:

Paranormal.ro

| Tina4qa a răspuns:

Twilight toate volumele.Foarte interesant, mie mi-a placut foarte mult.Este una din cartsile mele preferate...

| sad4ever a răspuns:

Povestea fara sfarsit Mihael Ende, fratii kamarazov dostoievski, marile sperante charles dickens

| Cristina_6330 a răspuns:

Incearca site-ul descopera.ro