| sodobar a întrebat:

Vreau sa citesc o carte si vreau sa imi recomandati voi una,as prefera ceva despre stiinta,spatiul cosmic,descoperiri sau istoria religiilor, sunt clasa a7a(nu cred ca are importanta)

2 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

" Amintiri despre viitor " de Erich von Daniken, cred ca este foarte potrivita pentru virsta ta si pentru ce pare sa te intereseze pe tine.
E una din cartile lui in care abordeaza misterele legate de astronautica, de arheologie, intr-o maniera inedita si captivanta.

| Pufuleatzaxxx a răspuns:

Http://www.scienceworld.ro/top-10-car-i-de-tiin-a-din-2012-12259.html

iti recomand Destinatia lui Marte
Este foarte interesanta cartea
O sa afli mii de lucruri
Sunt imagini multe fantastic de frumoase
Ti-o recomand!
Funda?