| kittenchino a întrebat:

Buna, am o problema legata de facultatea la care vreau sa ma duc. Eu am absolvit profilul mate-info la liceu si acum as vrea sa merg la o facultate de arte, doar ca nu am idee ce anume ar trebui sa fac ca sa ma pregatesc pentru asta. Sunt sigura ca acolo vreau sa dau, dar nu am unde sa caut sau pe cine sa intreb. As vrea sa ma apuc de invatat de pe acum ca sa pot intra, la facultatea unde vreau sa dau eu se intra pe baza de portofoliu de lucrari (nu stiu daca se va reintroduce examenul de admitere anul asta). Ar putea cineva sa imi recomande materiale, manuale de pe care sa studiez? Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Teoria ca teoria, da trebuie f multă practica. Mai ales pe secția dorita, care o fi eahee hee

| Nirvanaaa a răspuns:

Uită-te pe site-ul facultății la care vrei sa aplici. Și va trebui sa cauți pe cineva care sa te îndrume cu realizarea portofoliului ca au anumite reguli.