| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin detectiv dar nu stiu la liceu sa merg imi puteti supune la ce liceu sa ma duc va rog

Răspuns Câştigător
| adina_4406 a răspuns:

Pai te poti duce la politist detectiv

2 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme pustiu. ca sa fii detectiv(desi nu cred ca exista funtia asta la noi) iti trebuie academia de politie...la noi auzi doar de procurori si criminalisti.

| deea85 a răspuns:

Vrei sa mori de foame? La noi, asta nu e meserie. Daca vrei sa o faci pentru thrill fa-te politist - asa mai castigi si niste bani pe langa salariu dar ai si o autoritate.