| Antoonia15 a întrebat:

TPU..sunt o fata din Brasov si inca sunt la scoala generala, dar m-am hotarit ce vreau sa "devin" un detectiv criminalistlaughing stiu ca este ciudat pentru. o fata dar mie chiar imi place.Imi puteti spune va rog la ce liceu ar trebui sa merg pentru. a deveni detectiv criminalist si la ce facultate si profiluri?thinkingthinking
Va rog muult! Funda:*

1 răspuns:
| CRISTINAg16g a răspuns:

Ha, si eu vreau la fel de vreo ceva timp o sa ma interesez si eu si o sa revin cu un raspuns laughing! o sa fim colege poate de facultate tongue