| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Vreau sa imi ratrag dosarul de la facultate, pentru ca vreau sa ma inscriu la alta facultate, mai exact dupa ce imi voi retrage dosarul, sa ma inscriu din nou si la facultatea actuala si la facultatea la care vreau sa intru, in caz in care nu intru la cea pe care mi-o doresc sa raman la asta. Sfaturi, procedez ok?

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Nu procedezi cum trebuie. Dacă ești deja înscris la o facultate nu are rost să-ți retragi dosarul, poți să te mai înscrii la una și rămâi la care îți convine. Dacă îți retragi dosarul de la facultatea actuală, ulterior trebuie depus din nou și alți bani dați pe înscriere. Depui alt dosar la altă facultate și ai scăpat.