| Liviu4you a întrebat:

Vreau sa ma retrag def la ora de religie. O pot face doar intr-o anumita perioada, sau oricand vreau?

6 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Faci o cerere la director prin care ceri sa fii scutit de la orele de religie. Daca o faci acum probabil iti va fi aprobata din semestrul urmator. Dar o sa-ti scada cu cativa sutimi media deoarece vei avea mai putine materii.

| BassHunter13 a răspuns:

Poti sa te retragi de la ora de religie doar daca esti de o alta religie.Dar atuncea iti trebuie o hartie de la biserica la care esti! Perioada ar fi definitiva!

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Doar intr-o anumita perioda.

| gingergirl1 a răspuns:

Cum adica?
Poti sa "te retragi"de la ora de religie daca esti de alta religie! Bineinteles, trebuie sa aduci adeverinta ca sa justifici, nu de alta, dar ramai fara nota happy

| Liviu4you explică:

Oameni buni, eu v-am intrebat cand, nu cum.

| Mhaa_Yo_Aly_1999 a răspuns:

Poti sa te retragi de la ora de religie daca esti de alta creligie de ex: catolic