| GulDan a întrebat:

Vreau sa mai studez si eu ceva prin vacanta asta ce credeti ca e de folos sa studiez? ceva de geografie, biologie..sau anatomie, etc. imi dati si mie niste idei?

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Pai in ce clasa treci? Poti repeta materia din clasa anterioara si apoi sa incepi sa studiezi materia din clasa pe care urmeaza sa o faci.

| cooldreams a răspuns:

Depinde ce vrei sa te faci mai departe. Ocupa-te strict de BAC si facultate. Daca studiezi prea multe odata, o sa aglomerezi, o sa obosesti si, in final, o sa uiti tot. Daca nu te poti decide, atunci alege sa aprofundezi materiile care crezi ca te vor ajuta si lasa-le pe celelalte ca un "hobby". Succes!

| dreamnow a răspuns:

Cred ca anatomia ar fi de folos, mai ales daca te indrepti spre medicina... daca nu, oricum e folositor. Sau putin din fiecare happy