| Reek54 a întrebat:

Vreau sa merg cu trenul la Bacau ca sa iau un Caine si sa ma incadrez la elevi ca sa am 50% reducere sau la mini-grup sa mergem 2 persoane si sa avem reducere, dar intrebarea mea este pot merge cu un caine in tren?

Răspuns Câştigător
| AndreeaKatherine a răspuns:

Eu am mers cu cainele meu in tren, pe o distanta destul de lunga, si nu mi s-a zis nimic. Din contra, controlorii veneau sa se joace cu el.Acum depinde si cat de mare e, al meu e mic. Daca e mare, poti sa ii pun botnita, cum a zis si ZenonX happy

3 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Ai voie cu cainele in tren insa cred ca trebuie sa ii pui botnita.

| Reek54 explică (pentru 000MadMAX000):

E nevoie neaparat?, e malamut de alaska, dar pui

| 000MadMAX000 a răspuns:

Daca e pui nu nu trebuie neaparat.