| floricicafrumusica a întrebat:

Vreau sa merg la Colegiul National Andrei Muresanu din Bistrita la filologie. Trec in clasa a 9-a. Stie cineva cum este acolo. Cum sunt profesorii, materia, daca se poarte unforma chestii de genu asta.

2 răspunsuri:
| Alle321 a răspuns:

Sincer nu iti recomand sa mergi acolo. Da, toata lumea lauda liceul ca e bun ca se invata, dar nu e adevarat. Profesorii sunt rai. Incearca Liviu Rebreanu. Cum vrei.

| floricicafrumusica explică (pentru Alle321):

Pai sti, profesoara mea de engleza mi-o recomandat Andrei Muresanu si e o profesoara cu experienta. Si de unde sti chestiile astea?