| christyna a întrebat:

Vreau sa stiu daca se mai dau teze unice?

26 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La Lb.romana se v-a da joi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DA happy Se mai dau tezele dar nu se mai dau maine.big grin S-au reprogramat pentru joi.Mult succes tuturor care dati teza.happy

| Princessee a răspuns:

Da se dau.Trebuiau sa fie maine dar au fost anulate pentru joi

| Ella_6365 a răspuns:

Au fost repgrogramate. marti facem ore, dar stiu ca intram de la 2, cum am fi intrat dupa teze. si JOI o dam pe cea la romana. celelalte se vor da dupa programul initial (asta daca nu se razgandesc iar >.

| ellai a răspuns:

A anuntat pe Antena 3 ca se reprogrameaza cea de maine pentru joi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se dau tezele unice, urmărește la tv sau radio reprogramarea lor.
Mult succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Joi, 07.05.2009 se va da teza unică la limba și literatura română.
Multă baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu se mai dau tezele? si pana cand cine greva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt limba romana s-au suspendat amu p 5 mai si se da p sapte ...pt mate nu s-a anuntat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau dar se dau joi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau pe data de 07.05.2009 la limba si literatura romana dar numai daca se razgandesc nu o mai dam ce fain:X:X:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se dau nici joi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna nea spos s sar potea s nu le mai dam deoareca sunt 90% s le dam si marti a fost 99% s le dam...deci concluzia meah este s ne uitam azi p pro tv s vedem she spon aia la tvhappy. dar eu sper s nu dam pentru ca e foarte greustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mai mult sunt ametit elevi...decat profesori. ei sunt cei care sunt la mijloc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau joi tezele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe 7 mai se vor da sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai dau am aflat si eu aziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai dau dar in proportie de 60%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai dau

| Ioonela a răspuns:

Da se mai dau tezele. cea de maine o sa se dea joi.

| my a răspuns:

Sa-mi bag picioarele in ele teze...m-am saturat cu amanarea lor...cred ca se va ajunge sa le dam in ultima zii de scoala...nu ii corect... VREM TEZELE O DATA...