| raza-de-soare a întrebat:

love struck
am si eu o intrebare... dar nu vreau raspunsuri ca:este usoara daca ai invatat pana acum sau altele...pentru ca stiu asta
cum este clasa a saptea? adica acum ca s-au scos tezele unice...este mai grea?
as vrea de preferat raspunsuri de la cei mai invarsta...deoarece ei nu au avut teze unice si sa-mi spuna cum e...
va puplove struck...si va multumesk anticipatlaughing

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Eu am dat teze unice si sunt "mai in varsta". nu a fost prea greu pentru ca am invatat singura tot ce trebuia. e draguta clasa a 7a. faci chimia, care e foarte usoara intr-a 7 fata de ceea ce va urma.

| Monique_3125 a răspuns:

Nuuu...cred ca este cea mai faina clasa din gimnaziu...clasele a6-a si a7-a de fapt... o sa fie fff fain... o sa faceti chimie...care e fff frumoasa...happy

| gerasaslan a răspuns:

Sunt a 8-a acum. Clasa a 7-a mi se pare o clasa foarte complexa in care vei avea doua materii noi : chimia :X si civica. In general vei face la inceput recapitulare din clasa trecuta si vei invata radicalul la mate, diatezele la romana, corpul la biologie.
Mi s-a parut o clasa destul de frumoasa. E mai greu cam la mijlocul anului dar in rest e ok!

| mada12 a răspuns:

Da.Si eu as vrea sa aflulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindeste-te ca este ceva normal si ca nu faci altceva decit tot ce ai facut pina acum, eventual cu 2-3 materii in plus. Dar ai aceeasi colegi, probabil aceeasi profesori si totul e ok.

| andreea133 a răspuns:

O sa fie mai usor pentru ca nu trebuie sa tocesti atat de mult ca sa iei nota mare la teza cu subiect unic
iti spun sigur

| GoGuLeTz a răspuns:

Este usoara! Nu sunt foarte multe lucruri noi! Si cele mai multe le-ai invatat in clasa a 4-a sau a 5-a... oricum este usoara... o sa ai chimie in plus care este foarte frumoasa... o sa ai educatie civica... ora la care dormi...pentru ca la ora aia scrii 3 pagini in tot anul shcolar... o sa fie frumos si usor in clasa a 7-a... cel putin mie mi-a placut...si mi-a fost si usor
sper sa te mai "imbarbateasca" raspunsul meu!