| FlorinMarius18 a întrebat:

Vreau sa te intreb ce fel de matematica se face la marketing? Vreau sa stiu daca profesorii iti explica materia sau se asteapta sa stii cum se rezolva toate problemele. Eu am terminat profilul uman si am dat bacul la economie si imi place dar nu stiu daca asi face fata la ce am vazut in cursul intitulat matematica aplicata in economie.

3 răspunsuri:
| Bijouu a răspuns:

Se face "matematici pentru economisti"

| Unei_Fete_Jurnal_1993 a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie ca a ta daca stii mai multe imi poti explicA si mie te rog...

| Unei_Fete_Jurnal_1993 a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie ca a ta daca stii mai multe imi poti explicA si mie te rog