| anda1313 a întrebat:

Vreau sau mai bine zis trebuie sa invat maghiara, am gasit o carte dar nu gasesc nimic ce sa aiba si CD, DVD, sau chiar casete, sa pot auzi cum se pronunta "nem", "ighen". Orice indiciu e bine venit.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| DeeAnna. a răspuns:

Http://www.bizoo.ro/......OCAL-20L-i
Aici ai detalii.[gen : telefon, fax]

| DeeAnna. a răspuns:

Nu ai pentru ce.
Am cautat si Cd sau DVD dar nu am gasit. Asta e singurul lucru pe care l`am gasit.happy
Ma bucur ca am putut sa te ajut putintel.happy

| anda1313 explică:

E ok. dar as prefera un curs cu CD sau DVD. cred ca as iesi mai ieftin. Multumesc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, eu te pot ajuta. Prin lectii de pe net nu prea ai sansa, ca sa inveti limba. Numai prin comunicare. Si eu as vreau sa invit cat mai bine limba romana (Nu stau bine cu limba). Daca iti convine, scrii un mail - spyhunter18241@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Daca vrei, eu te pot ajuta. Prin lectii de pe net nu prea ai sansa, ca sa inveti limba. Numai prin comunicare. Si eu as vreau sa invit cat mai bine limba romana (Nu stau bine cu limba). Daca iti convine, scrii un mail - spyhunter18241@yahoo.com

| RaulAntal434 a răspuns:

Buna! Sunt etnic maghiar! As putea sa te ajut sa înveți!