| Alexa_8229 a întrebat:

Vreau si eu 2 cimpuneri plzz repedehappy ca titlurile : SA nu jedecam o carte dupa coperta si placerea de a citi va rooooghappy repede Fundalove struck

3 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Vai, ce m-am saturat de voi, astia cu compunerile voastre.Auzi ca "Repede" raised eyebrows Uite acum fugim.

| sebweb a răspuns:

Puneti mintea la contributie si fale tu sincur doua "cimpuneri"...ca poate mai inv cevabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repede? Dar ce, ce suntem noi aici raised eyebrows? Catelusii tai?
Mai citeste si tu niste carti mai pitipoanco! Tu vezi macar si cum scrii? Cum te exprimi?
Vai de vocabularul tau!
Hai nu ne mai enerva pe aici si vezi-ti de treburile tale!