| secretname_8475 a întrebat:

Vreau si eu caracterizarea lui ion dar sa fie ceva special adica nu de pe internet?

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Sunt convinsa ca cel mai mult iti va placea caracterizarea facuta de tine! As putea sa iti scriu caracterizarea care i-am facut-o eu la Ion, dar tu nu ai ramane cu nimic, iar anul vitor ai bacul si acolo nu ai internet ca sa rogi pe cineva sa iti faca o caracterizare! Mult succes!

1 răspuns:
| Leocerba a răspuns:

Uneori simt ca ti-as fi putut face o caracterizare teribila a lui Ion(toti Ionii din toate romanele) dar am facut imprudenta sa ma uit la tv.si am vazut nenorocitii care nu stiu sa lege 2 vorbe,nu stiu sa deschida gura fara sa greseasca si imi spun ca li se intampla asta pentru ca nu l-au caracterizat cum trebuie pe Ion & Comp. cand erau la scoala.
Invata sa citesti, invata sa caracterizezi, invata repede sa gandesti.