| dragutza a întrebat:

Vreau si eu in site cu exercitii la engleza cu timpuri!(Urmeaza sa dau un test dupa vacanta si vreau sa ma pregatesc) dar vreau un site in care dupa ce termin sa ma verifice si sa-mi arate unde am gresit!

10 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Sunt multe site-uri, este de ajuns sa dai un search pe google, insa eu te sfatuiesc sa faci pregatire cu un profesor de engleza, este o metoda mai sigura decat sa iti verifici raspunsurile pe un site.

Alte răspunsuri
| broscutsaaa a răspuns:

Depinde si ce timpuri vrei.
Ce clasa esti? big grin

| dragutza explică:

Clasa a 7

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent scrie pe google''exercitii lb engleza''winking