| Miihaa a întrebat:

Vreau si eu niste cursuri, tutoriale de matematica?
De fapt as vrea mai mult pentru rezolvarea problemelor, ecuatiilor, etc de baza elementare

7 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Cred ca tot manualele sunt cele mai bune. Sunt o gramada de manuale care contin exercitii rezolvate inaintea celor propuse. Spune clasa si vedem ce iti putem recomanda.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ce înseamnă pentru tine matematica de bază, elementară? Adunări, scăderi, înmulțiri, împărțiri? Funcții trigonometrice, funcții de gradul 2, funcții monotone?

Caută prin programa școlară ce se predă la diferite clase, gândește-te ce vrei și cumpără manual pentru ceea ce dorești.

| Miihaa explică:

Ce intrebare pun eu si ce mi se raspunde. daca nu stiti nu mai raspundeti

| AdycuThebest a răspuns:

Cam. pentru ce clasa?

| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Https://www.facebook.com/groups/354754127997660/ poti sa te inscrii in acest grup si sa ceri niste ajutor :* sper ca te-am ajutat :)

| vasilicamacovei a răspuns:

Sunt profesor de matematica contacteazima