| geniulpariurilor a întrebat:

Vreau si eu sa aflu procentajul, deci am 11 meciuri, din care 9 sunt castigatoare, cum calculez procentajul, mai exact ce procentaj am?

Răspuns Câştigător
| DelyIoana a răspuns:

Cu regula de 3 simpla daca o stitongue faci asa: daca 11 meciuri reprezinta 100%, 9 meciuri reprezinta x%
si vine x=100 x 9/ 11

2 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Stiu din surse sigure ca daca pui sistem la pariuri iti scad enorm de mult castigul in caz ca pierzi chiar si 1 meci. Deci sincer... asteapta-te la un castig minim.

| xJuliusx a răspuns:

Ai un procentaj de 81, 8%