| Seniorithabebi a întrebat:

Vreau si eu un sit unde pot comanda un dvd care ma poate ajuta sa invat engleza singura si rapid ( 2-3 saptamani ) si nu am chef de morele chatterbox mai bine e sa inveti engleza chatterbox un site unde pot comanda prin card as vrea :X funda pentru cel mai bun site :X

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Http://www.invat-engleza.ro/ asta e bun are si varmea :) frunda :-/

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă crezi că o poți învăța în 2-3 săptămâni, te înșeli amarnic!
Cel puțin un an de zile, de trei ori pe săptămână!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Mulțumesc frumos pentru punctaj dar eu nu am cerșit niciodată funda, da?
Găsește măcar un răspuns de-al meu în care am cerut acest "suvenir" și eu îmi șterg contul în secunda doi!
Sunt om de caracter nu jigodie, ține minte!
Nu te bagi unde nu cunoști, ascultă de alții!
Succes în studiul limbii străine și să-mi spui în cât timp ai aprofundat, da?
O seară plăcută.
Pa, pa.

| Seniorithabebi explică:

@Legiuitoarea daca crezi ca merg vrajeli de genu si daca crezi ca vei primi funda te inseli