| Vali2343242 a întrebat:

Vreau si eu un top al liceelor : Spiru Haret, Mihai Viteazu, Alexandru I. Cuza si Victor Slavescu, din Ploiesti (Prahova) cu specializare pe mate-info. Justificati-va raspunsurile va rog.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Colegiul "Spiru Haret" Ploieşti este pe locul 8 în "Topul liceelor 2014", Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" e pe locul 3, Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" pe 2 şi Grupul Şcolar Administrativ şi de Servicii ''Victor Slăvescu" este pe locul 7 în acelaşi top :)

Deci, cel mai BUN este Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza";)

Vezi Topul de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Toate cele bune.