| xFaith a întrebat:

1.La cat timp l`ati prezentat ( iubitul ) parintilor vostri?
2.Cum a decurs?!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! l-am cunoscut pe el actualul meu sot, dar 2 ani nu ne-am mai vazut pentru ca eu eram dintr-un oras el era in altu, dupa 2 ani ne-am regasit in noiembrie, in decembrie am facut revelionul, iar in ianuarie a venit acasa sa ma ceara de sotie, avem 2 copiii minunati, o casa frumoasa, impliniti sufleteste, si 23 de ani casnicielove strucklove struck

5 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

De ce oare nimeni nu ti-a inteles intrebarea? la cat timp inseamna: dupa cat timp de relatie, nu la ce varsta! fantastic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

1.La 16 ani

2.A fost minunat s-a bucurat de el i-a placut ca are scoala munceste[e cu 2 ani mai mare decat mine]si i-a placut ca se poarta frumos cu mine a fost perfect m-am simtit asa de bine am simtit un sentiment unic[cel de implinere], bafta.

| Bubulin4ik a răspuns:

La 2 lunihappyhappy
Cum a fost(hahaha)
tata a zis ca e devremebig grinbig grin

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

La 12 anilaughing
Nu prea rau.au zis ca e de treaba.bla bla bla.dar is prea mica.bla bla bla.laughing

| amaliutza a răspuns:

La 16 ani :d.L-am adus acasa pur si simplu si parintii mei nu au zis nimic.(iubitul meu a stiut cum sa se comporte in fata lorlaughing )