| Any1998 a întrebat:

Dupa cat timp este normal sa faci cunostinta parintilor cu iubitul tau? big grin

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

E discutabil. Intrebarea ta nu poate atrage dupa sine decat un raspuns subiectiv.

Ceva cert nu exista. In principiu cand simti tu ca e timpul sau cand aveti o relatie solida ce a inceput de ceva timp si prin ceva timp ma refer la o perioada insemnata.

In principiu, cand simti tu ca e timpul.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este timp standard. Poti face si a doua zi dar si peste un an.

| AFR81 a răspuns:

Dupa parerea mea, atunci cand consideri ca relatia ta este una sigura, una stabila, una care se poate transforma in casatorie.

| RAY a răspuns:

Daca relatia e serioasa, dupa cateva lunii, ce baiat e ala care nu vrea sa dea ochii cu parinti tai? un curvar imatur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp, fara programare.

| Ciumpi35 a răspuns:

Când ți se pare că e o relație stabilă, care va dura.

| Coquinexta a răspuns:

Cat mai niciodata posibil.

| ileana199669 a răspuns:

Dupa 3 ani