| simplu36712541 a întrebat:

Acu un an aveam o prietena ne mai certam dar totusi avea incredere in mine. problema e ca acum facem parte din gasti diferite care nu se sufera iar ea nu prea se baga in seama cu mine adevarul e ca eu am gresit si vreau sai recastig increderea si sa fie ca inainte numai ca pe mess nu raspunde iar fata in fata se baga cineva intre noi

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna simplu,
Vei trebui sa ai o discutie fata in fata cu ea, sa disctati despre ceva ce va atrage interesele. Ai putea incerca sa o suni si sa ii propui sa mergeti la un suc/pizza. Daca nu vrea poti sa mai astepti si sa o suni din nou. Incerca sa vorbesti cu ea de cate ori o vezi si incetul cu incetul o sa va intelegeti din nou.
Pa, pa

| nicrom1 a răspuns:

Orice s-ar intimpla, nu te umili! Daca tu consideri ca merita...si totusi nu uita lozinca:,, nu linge unde ai scuipat!,,