| MyK1FoR2yOu3BB a întrebat:

Am o problema si vreau sfaturi pentru ca nu stiu ce sa mai fac. Vreau raspunsuri serioase va rog.Eu si prietenul meu ne tot certam in ultima perioada si nu prea are incredere in mine, intr-adevar am gresit in trecut si nu ma crede ca m-am schimbat.Am incercat multe metode, intr-un cuvant m-am izolat de ceilalti.Nu stiu ce sa mai fac imi puteti spune cum as putea sa ii recastig increderea? Va rog vreau un raspuns urgent si ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, daca zici ca faci toate astea, inseamna ca trebuie sa astepti sa mai treaca putin timpul... Stii cum se zice, "Timpul le rezolva pe toate". El probabil acum asteapta sa vada daca tu intr-adevar il iubesti si ce a fost a fost doar o greseala. Nu trebuie sa nu mai iesi nicaieri, e putin cam exagerat.
Asteapta si vei vedea ca totul va fi bine!

Sper ca ti-am fost de ajutor!
O zi placuta in continuare! (Funditaa?)

5 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Inctederea se castiga greu si se pierde foarte usor. Spune-i sa iti mai dea o sansa pentru a se convinge ca te-ai schimbat, insa daca tu tot insisti si el iti da semne clare ca nu are incredere in tine, ar fi bine sa puneti punct relatiei pentru ca o relatie se bazeaza pe incredere

| deliqventa13 a răspuns:

Increderea e greu de castigat, si repede o poti pierde, dar trebui sa ii tot spui ca te-ai schimbat si sa ii demonstrezi in tot ceea ce faci.

| DavidoW a răspuns:

Wtf?! nu mai ai viata, el are viata ta! rau ai ajuns, e ultimu baiat? nu mai sunt altii? Dragostea e mare, dar trebuie sa stii sa o folosesti, nu esti altceva decat o roaba, face ce vrea cu tine si tu esti desteapta care pune botu ca el e "gelos", daca te iubeste are incredere in tine pana la urma. NU ITI STRICA VIATA PENTRU UN BAIAT! =)

| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,
Increderea o sa o recastigi pe parcursul timpului, daca ii demonstrezi ca tu te-ai schimbat si ca a fost o greseala ceeea ce ai facut.
Ideea e ca tu trebuie sa-i demonstrezi ca te-ai schimbat, si ca nu se va mai intampla.

Sper ca te-am ajutat!
O zi buna iti doresc!

| MyK1FoR2yOu3BB explică (pentru Julia_Julia_1984):

Cum as putea sa ii demonstrez? Am incercat adica am stat numai acasa nu am iesit nicaieri mi-am schimbat numarul de telefon sa il aiba doar el, folosesc facebook-ul doar cand e si el, ii spun tot.Ce alta metoda as putea folosi?

| Julia_Julia_1984 a răspuns (pentru MyK1FoR2yOu3BB):

Nu stiu ce sa zic, daca zici ca faci toate astea, inseamna ca trebuie sa astepti sa mai treaca putin timpul... Stii cum se zice, "Timpul le rezolva pe toate". El probabil acum asteapta sa vada daca tu intr-adevar il iubesti si ce a fost a fost doar o greseala. Nu trebuie sa nu mai iesi nicaieri, e putin cam exagerat.
Asteapta si vei vedea ca totul va fi bine!

Sper ca ti-am fost de ajutor!
O zi placuta in continuare! (Funditaa?)