| ELENA88888888 a întrebat:

Ajuntatima repede va rog! imi place de un baiat iar lui de mine si vreau sa-l fac sa recunoasca primul si noi intodeauna ramanem ultimi impreuna (la scoala)... aveti vreo idee cum as putea face acest lucru? eu am avut una:sal intreb de cine ii place...nu foarte geniala! ajutati-ma va rog! dau fundalaughing

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el astfel incat sa se dea de gol. Fi mai atasata de el si putin tupeu nu ar strica. Discutati, radeti, stai aproape de el si fa-l sa se dea de gol spunandu-ti ca te place happy Vei reusi cu timpul! Baftasmug

2 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

laughingnu trebuie sa ai nu stiu ce planuri laughing, dupe ce vei creste iti vei da seama ca nu merita sa te stradui prea mult, ci doar sa fi natural.intreaba-l daca nu vrea sa mergeti la patinoar intr-o seara sau spune-i ca ai chef sa bei o cioco calda in oras, si daca nu vine sa-ti tina companie ca apoi trebuie sa mergi undeva si nu mai ai chef sa treci pe acasa.sau poti simplu sa-i areti ca il placi, si daca ii areti, si el va mai ceda.ia-l un pic la misto cu tupeu si prefa-te ca il lovesti din greseala undeva sau ca il calci pe picior.si ii zici :ioi scuze, da sa pup sa treaca" si ii dai o pupa laughing trebuie sa fi simpatica si smechera, sa-i intri sub piele.trebuie sa fi naturala si de gasca, sa vada ca nu esti plictisitoare si ca v-ati intelege foarte bine daca ati incepe o relatie happysucces :*

| matemetica a răspuns:

Ai putea sa i spui ca iti place de el, sa ti spuna sincer daca ii place de tine sa nu ti faci iluzii. spuine i mai cocret '''imi place de tine
as. dori sa aflu daca ti place de mine ''