| anonim_4396 a întrebat:

Altarealitate.net intreaba
Cum ar trebui tratati copiii care isi maltrateaza parintii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am un verisor care l-a maltratat de tot pe unchiu cu un cutit.acum este tratat pentru crima grava la o institutie din asta... facultate ii zice cred.cred ca li se preda ceva despre facultatile mintale.

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nota 10... isi maltrateaza copii si chiar bunicii...Asta da intrebare, chiar nici nu stiu ce sa-ti raspund, trebuie sa recunosc, ca m-ai lasat fara replica...cu puscaria.

| machupicchu a răspuns:

Ma-nbolnavesc...

| machupicchu a răspuns:

Vreti sa ma bagati in spital... nu am voie sa rad...

| selef a răspuns:

Cu bere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai intr-o zi tata mi-a pus mana pe umar si la cate materiale cu copii violati am vazut pe protv la stirile de la ora 5 l-am si izbit de pereti, mai tarziu mi-a spus ca aveam un paianjen pe umar, cata perversitate...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In "Palatul chelfanelii" a lui Bruckner e o metoda interesanta de a pedepsi parintii! Sa se inverseze rolurile!

| krisssty90 a răspuns:

Copii care isi maltrateaza parintii cred ca cu ajutorul psihologului sau a diferitor lectii de educatie civica ar putea fi tratati, de si nu este cea mai perfecta varianta...