| adelinutza_4273 a întrebat:

Am 14 ani si inca nu am avut nici un prieten. E un baiat care cred ca vrea sa fie cu mine dar nu stiu ce sa fac. Daca o sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el ce sa zic, si eu cred ca vreau sa fiu cu el, dar nu stiu...
Ce sa fac la o intalnire cum sa procedez?
Ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Nu te grabi sa iti faci iubiti de la varsta asta. Si ce daca alte fete au? Eu una le tot vad pe colegele mele plangand din nu stiu ce cauza (iubiti desigur ). E scarbos sa te pupi pe gura cu mai multi baieti. Yacc. Iti recomand sa nu iti faci un iubit pentru alti cantiva ani si daca se iveste cineva sa astepte. Sa iti demonstreze ca te merita! Si atunci cand iti faci iubit sa fie pentru ca te gandesti la ceva serios. Si nu iti fie teama sa spui nu! Baietii sunt imaturi chiar si prin cls a 10-12.

| dynamick007 a răspuns:

De ce sa nu ai experienta primului sarut? Eu zic ca 14 ani e ok.
Cum sa procedezi? Search pe TPU sau in Google, sunt o multime de articole, discutii pe subiectul dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii cu el unde? in clasa? in banca? in boscheti? pe banca in parc? pentru toata viata? mergeti la starea civila, si va casatoriti. dar nu stati cu parintii? vorbiti si cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai in tm si esti frumoasa. si eu am 14 anibatting eyelashes

| kristind a răspuns:

Fata draga, esti prea mica pentru asa ceva! Pastreaza-te! O sa vezi cat vei regreta, pentru ca sigur nu vei ramane cu el!