| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Am 17 ani si nu am avut niciodată o iubită.Imi puteti spune cum am putea sa imi fac una? Sunt un băiat destul de timid.Credeti ca ar fi bine sa interacționez cu fetele pe care le întâlnesc și de care ma simt atras?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuei sa interactionezi cu feltele, ca altfel nu ai cum sa le agati, sa deveniti prieteni si dupa aceea iubiti.
Pentru asta trebuie sa lasi timiditatea sis a devvii mai indraznet, sa saluti, sa vorbetsi frumos, sa legi conversatie cu fetele si sale inviti la o cafea, prajitua suc etc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aplica legea atractiei la femei si va veni una fara sa bagi deloc in seama pe nimeni

| siriusblack98 a răspuns:

Man, eu prima iubita am avut-o pe la 18 ani. Pana atunci doar flirturi, gagicareala ieftina de cateva zile si incercari esuate pentru ca erau numai fite si figuri (ca si acum de altfel). Incearca ce spune mgtow pentru ca exact aceeasi metoda am incercat si eu atunci. Pur si simplu a venit cand renuntasem sa mai caut ori sa mai incerc si fix de unde nu ma asteptam macar.

| NarcisIfrim a răspuns:

Intai scapa de timiditate, vorbeste cu fete pe Ig sau Facebook, apoi dupa ce prinzi ceva experinta invita in oras una..si vezi cum iese..Vezi intra pe artaseductiei.ro acolo e o carte daca nu o seduci se duce.
cumpara cartea si invata de acolo