| Gabrielg29 a întrebat:

De ce baietii cuminti si cu bun simt nu au succes la fete sad?

Peste tot aud fete spunand ca vor baieti respectuosi si cuminti dar atunci cand fetele intalnesc un astfel de baiat isi cam bat joc de el.

Ce sfaturi i-ati putea oferi unui astfel de baiat care pe deasupra mai este si timid?

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Inseamna ca nu ai intalnit fata potrivita, sa ii placa de un baiat respectos, cuminte si afectos.
Doar sa scapi de timiditate, restul esti tu, si asa trebuie sa ramai, o fata se indragosteste de tine, nu de ceea ce vrei tu sa pari, deci, asteapta fata care te va apreciat pentru ceea ce esti tu si ce ai tu sa oferi.

| Vvistula a răspuns:

Fetelor le plac baietii care injura, beau, fumeaza si se poarta urat cu ele, au tupeu de tigan si fac glume mereu si nu lasa de la ei niciodata, incearca o luna sa vezi si dupa imi multumesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Alisia03 a răspuns:

Mie imi plac baietii cuminti.:3

| Gabrielg29 explică (pentru Alisia03):

Respect, nu credeam ca mai exista astfel de fete.