Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am ajuns intr-un punct in care prietenul meu ma enerveaza la culme si nu-l mai suport,nu mai am rabdare cu el. dupa cum am spus si in alte intrebari de-ale mele,deseori ne certam de la nimicuri si mereu eu sunt cea care lasa de la sine.ei uite ca acum m-am saturat chiar,si cand se iveste o cearta pur si simplu explodez,imi vine sa-i si dau o palma straight face acuma iar trecem printr-o criza,abia de vorbeste cu mine,daca il sun sau ii scriu eu e bine,daca nu, el nu o face.m-am saturat! de data asta chiar nu am puterea sa mai las de la mine! nu ma mai motiveaza nimic ca sa vreau sa repar ceva! m-am saturat de fleacurile astea prostesti! cum ma sfatuiti sa procedez?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Renunta la aceasta relatie.Marea dragoste nu va intarzia sa apara.

| Dariusuu a răspuns:

E clar că nu există niciun fel de iubire între voi. Asta se întâmplă când formaţi un cuplu fără să vă cunoaşteţi prea bine.

Dă-i papuci, nu mai poţi continua aşa.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa intrerupi relatia. Intr-o relatie nu ar trebui sa fie numai unul care face sacrificii. Daca nu merge, nu merge.

| Hexiled a răspuns:

Dai papuci fato

| simpluone a răspuns:

Pune o pauza in relatie. Nu sti ce pierzi decat in momentul in care-l pierzi.

| Elish090 a răspuns:

Ar fii bine sa ii dai papucii pentru ca daca o tineti tot asa poate sa iasa la bataie asa sunt baietii...

| AlinPeFelie a răspuns:

Daca il iubesti, si tii la el ..eu spun sa lasi de la tine. poate e prea gelos..convinge-l ca nu are motiv sa fie gelos. incearca sa evitati orice subiect de cearta! happy Bafta.

| agtu a răspuns:

1) Te enerveaza
2) Doar tu lasi de la tine
3) Il doare-n fund de tine

Lasa-l fara regrete si gaseste-ti unul care sa tina la tine.