| alexandru_3834 a întrebat:

A venit la mine un rrom acum 2-3 zile si mi-a zis:
"Fa 10 abdomene sau te bat!"
Cum ar fi trebuit sa procedez? ce trebuia sa ii zic

P. S: ma enerveaza la culme astfel de oameni.nu suport oamenii care se dau mari asa din senin

Răspuns Câştigător
| Elena_1106 a răspuns:

Si chiar si asa daca nu scapi de el ce este asa de greu sa faci 10 abdomene eu fac 40 si ceva ca ne cere la karate ca eu fac karate si la examen daca nu facem cate abdomene este cerut sa faci pentru centura pentru care dai nu te baga in examen so pentru mine e o nimica toata daca nu scapi de el si nu pot sa faci nici abdomene te sfatuiesc sa incepi sate pui pe treaba

noroc si sper sa faci ce e mai bine pentru tine si ce te avantajeaza

3 răspunsuri:
| Elena_1106 a răspuns:

Lasa-l in pace treci pe langa el nu il baga in seamna daca esti mai retras
daca nu esti retras atunci ia atitudine si arata-i ca nu iti este frica de el si daca te bate sau vrea sa o faca ameninta-l sau spune-i cuiva mai mare (profesor, parinte, etc.)

nu stiu eu nu am nicio problema si i-au atitudine in fata acestor oameni si cu baietii ma bat la scoala si sunt fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce, doar nu-ti vroia raul...

| alexandru_3834 explică:

Hahaha harciogstraight face