| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o relatie de 2 ani. Eu am vrut sa terminam. Apoi eu am vrut sa ne impacam dar nu a mai vrut el. Intre timp si-a facut o prietena. Dupa 8 luni s-au despartit. Am pastrat legatura intre timp, am iesit toti ca un mare grup de prieteni. Cu siguranta a iubit-o. e ok daca incerc sa ma impac cu el acum?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

e ok dar doar daca ii spui ce simti si ca ti-ai dat seama cat de mult inseamna pentru tine

2 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca inca mai tine la ea...mai mult ca sigur nu mai vrea nicio relatie.In special cu o fosta iubita.Probabil si pe tine te-a uitat destul de greu si nu vrea sa ajunga de unde a plecat.
Eventual pune pe careva sa vorbeasca cu el.sa afle ce parere are despre tine si daca ar mai vrea sa fie cu tine. Daca ii vei spune ca vreti sa fiti din nou impreuna, iar eu nu vrea/nu poate...risti sa se indeparteze de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca, dar nu forta si, nu inainte de a fi uitat-o pe cealalta.