| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit un ambalaj de prezervativ in sertarul din camera iubitului meu. Ce sa cred? Ca a avut o aventura cu o alta fata? Mentionez ca in timpul actelor sexuale dintre mine si el nu am folosit prezervativul ca metoda de protejare.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu poate să prezinte și bonul fiscal, înseamnă că nu e de la el. O fi închiriat cu ora canapeaua.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa aiba relatii extraconjugale

| SkyPilot a răspuns:

Singura data cand am stricat prezervative fara sa le folosesc a fost cand am incercat cu prietena o cutie cu prezervative cu buburuze, cu inele si alte de-astea dar fara sa trecem la "treaba". Daca n-as fi facut asta cu ea, as fi incercat si singur, ca sa nu mor prost. Nu imi pot imagina nici o utilizare a unui prezervativ fara partenera happy Nu ma pot gandi la nimic altceva decat te gandesti tu big grin
O posibila explicatie ar fi sa fi lasat camera unui prieten.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu neaparat, poate a testat unul...

| kyliejenner a răspuns:

Pai intreaba-l lol

| Quassaar a răspuns:

Probabil cealaltă iubita este mult mai atenta si folosește prezervativul. N-ar fi rău sa ii urmezi exemplul.winking