| KinekT a întrebat:

Am invitat o fata in oras de 2 ori, de 2 ori am fost refuzat. Iar de craciun m-am gandit sa ii fac uj cadou, voi ce credeti ar merita un cadou de la mine de craciun?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita, nu e atrasa de tine.

| Gizăz a răspuns:

Prietene, doar o chestie îţi zic. Dacă te iei după oameni precum qTheo, vei muri virgin. Dacă aia te-a refuzat de două ori ce dracu' îi mai dai târcoale ca ultimul om? Nu ai pic de orgoliu?! Să-i mai iei şi cadou, auzi! Ce penibil. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa mai insisti daca vezi ca nu e nicio sansa? nu e ultima fata din lume

| SkyPilot a răspuns:

Nu o faci sa te placa si sa nu te mai refuse daca ii faci un cadou. Poti sa pari disperat in ochii ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani dati aiurea. o sa creada ca esti prostul ei daca ea te-a refuzat de 2 ori si tu ii mai cumperi si cadou.

| kandaraki a răspuns:

Ce rost are sa ii faci un cadou daca fata ti-a dat de inteles destul de clar ca nu o interesezi. nu va fi satisfacuta si placut surprinsa de cadoul tau, probabil il va arunca, ce rost are? mai bine fa un cadou cuiva care i-ar placea sa primeasca un cadou de la tine. succes :-)

| SweetMinion a răspuns:

Un ursulet de plus cu acea inimioara in labute tot ar merita si ea.

| Dracoola a răspuns:

Nu merita sa-i faci nici un cadou, ai un pic de demnitate, te-a refuzat de 2 ori pana acum. Sa-i faci un cadou ar fi o tampenie. Mai bine ii urezi Sarbatori fericite si atat.

| IRaluca a răspuns:

Poate e prea timidathinking

| Dracoola a răspuns (pentru IRaluca):

Nu cred, cat de timida sa fie si sa stea toata ziua pe facebook sa vorbeasca cu el, oricat de timida ar fi o persona cand este interesata de cineva nu refuza inivitatia in oras. Ca doar nu a pus-o sa faca sex cu el, Numai a invitat-o in oras. Vrea atentie si cam atat.

| paulciul123456789 a răspuns:

La ce sa ii mai dai cadou daca fata nu te vrea? sau tu vrei sa ii multumesti cu un cadou ca nu te vrea? :/ daca te place se intoarce ea la tine.

| KinekT explică (pentru paulciul123456789):

Chestia ii ca am vorbit ore pe facebook,, iar cand o chem undeva. Pff is ocupata o putem lasa pe alta data? Si nu mai zice nimic.dar daca avem vreo activitate de la scoala impreuna sau altceva sta cu mine. Radem... Si nu prea inteleg daca ma place sau nu

| Gizăz a răspuns (pentru KinekT):

Nu contează! Aia ţi-o fi dat atenţie din prietenie şi tu înţelegi altceva. La primul tău pas în care ţi-ai demonstrat intenţiile, te-a refuzat. De două ori chiar. Ce nu ţi-e clar? Nu mai confunda prietenia, amabilitatea cu iubirea. Că nu-s acelaşi drac.

| paulciul123456789 a răspuns (pentru KinekT):

Mi so intamplat si mie, sti ce sa faci, sa nu ii mai scrii tu primul nici odata sa vezi ca o sa iti scrie ea la un moment dat ca asa am facut si eu nu i-am scris si dupa ea a venit la mine happy

| Dracoola a răspuns (pentru KinekT):

S-ar putea sa fie situatia cam amestecata, dar nu-i face cadou, tine-o un pic la distanta.

| StarKiss a răspuns:

Ar merge o bijuterie sau ceva de genul ăsta. Dar nu știu de ce i-ai lua cadou de Crăciun unei fete care nu te place. E evident o risipă de bani. Dacă te-a refuzat de două ori...Nu cred că ai șanse, băiete!

| Andrei_Daniel_1997_X4d8 a răspuns:

Sunt 453653654764 de fete pe lumea happy asta una trebuie sa te placa. Las-o pe-asta, daca nu te vrea tu dc insisti? nu'i vad rostu, pe bune straight face

| Rareș1234567 a răspuns:

Pff, frate, nici nu te obosii, dao incolo mai ales ca te-a refuzat de doua ori, crede-ma ca daca ii faci cadou o sa se simta presata intr-un fel, mai bine faci tu ceva cu baniiwinking

| qTheo a răspuns:

Pai. Cam naspa situatia dar. Ar merita. Stiu si eu, un ursulet de plus pe care sa il bagi intr-un ambalaj din ala frumos si sa pui un bilet acolo :"te iubesc " sau ceva de genu'(daca o iubesti) si daca o placi sa scrii :"te plac. Sa ai cel mai frumos crăciun si chestii de astea" gasesti tu o idee. Bafta happy

| South_Elena_1980 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu sunt fata si eu asi fivrut cel putin o bratara sau un ursulet mare de pluş. Bafta.

| Dracoola a răspuns (pentru South_Elena_1980):

Glumesti? Ce bratara sa-i dea cand nu vrea sa iasa cu el in oras?