| lSarcastiquel a întrebat:

Am luat 9 si mama e suparata pe mine. Ce sa fac s-o linistesc? Precizez ca sunt a 10 a.

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Dar 9 e nota super-mare, mai ales la liceu.
Spune-i ca data viitoare vei lua nota mai mare.
Mama mea nu s-a suparat nici cand am luat 5(si eu sunt la liceu)

| Lawliet14 a răspuns:

laughing Sarcastico! Caustico? tongue

| Vi003 a răspuns:

Vezi ca a inceput culesul savarinelor si recoltatul amandinelor! Ia prestati voi amandoua o activitate de toamna si spune-i mamei tale ca pana si 5 se rotunjeste la 10...Impac-o tu cumva, asta nu-i motiv de suparare!happy

| liviu890 a răspuns:

9 nu este o nota mica. E o nota foarte buna. Parerea mea este sa nu pui paie pe foc, i-ai spus ca ai luat 9 si gata. Daca s-a suparat, asta e, ignor-o si nu pune paie pe foc discutand cu ea pe tema asta. Daca ai luat 9 nu e motiv de suparare si nici capat de lume.

| immaBeast a răspuns:

Asta ar fi una dintre glume. laughing